Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Pralaimėjimu pasirodymą Mezon-NKL pirmenybėse baigė Jonavos sporto klubo (JSK) (8-30) krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje po kovos iki paskutinių sekundžių 80:82 (26:18, 20:22, 17:19, 17:23) turėjo pripažinti „Mažeikių“ (14-23) pranašumą.

23
22
3
7

Tai buvo paskutinės Jonavos klubo sezono rungtynėse. Ekipa iškovojo 8 pergales ir patyrė 30 nesėkmių bei liko paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Tai reiškia, kad jeigu Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionai atitiks Mezon-NKL reikalavimus, Jonavos klubas praras vietą antroje pagal pajėgumą šalies krepšinio lygoje.

Tuo metu „Mažeikiai“ užsitikrino, kad pateks į atkrintamąsias varžybas.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms ir 19 sekundžių „Mažeikiai“ po Manto Šerkšno metimo pirmavo 73:68, tačiau tuomet namuose žaidę Jonavos krepšininkai ėmė mažinti deficitą. Karolis Šarukas pelnė 4 taškus iš eilės ir JSK priartėjo iki 72:74, o po Ričardo Verbicko penkių taškų iš eilės jau pirmavo 77:74.

Visgi tuomet Rytis Biliartas pelnė dvitaškį, Aidas Einikis pridėjo dvitaškį su pražanga bei likus 33 sekundėms „Mažeikiai“ persvėrė rezultatą 79:77. Šarukas dar dvitaškiu išlygino rezultatą, tačiau Ernestas Bružas tritaškiu likus 8 sekundėms „Mažeikiams“ suteikė 3 taškų persvarą.

Raimundas Žuklevičius įmetė pirmą baudą, o po antrojo netaiklaus metimo puolime kamuolį atkovojo Verbickas, tačiau jo dvitaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, tikslo nepasiekė.

JSK: Ričardas Verbickas 20 (4/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mykolas Dieninis 15 (6/8 dvit.), Lukas Grabauskas 11 (5 rez. perd.).

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 23 (10/14 dvit., 7 atk. kam.), Ernestas Bružas 22 (4/8 trit., 6/6 baudos), Aidas Einikis 17.