Nuotr.:

Stambulo „Anadolu Efes“ (12-11) įgavo pagreitį Eurolygoje. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

15
30
7
5

Turkijos ekipa namuose 96:85 (23:21, 24:17, 26:22, 23:25) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (12-11) komandą bei nustūmė ją į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą, pati pakildama į septintąją.

Pergalės link turkai žygiuoti pradėjo antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 12:1 bei išsiveržė į priekį 32:23. Po ilgosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir atitrūko 73:60.

Baskams į rungtynes sugrįžti nebepavyko ir per paskutines 10 minučių. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Anadolu Efes“ pradėjo triuškinti varžovus 79:62.

Svečiams likus žaisti 3 minutes dar pavyko priartėti 78:88, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti. Finalinė sirena užfiksavo užtikrintą „Anadolu Efes“ klubo pergalę.

„Anadolu Efes“: Thomasas Heurtelis 21 (11 rez. perd.),  Tyleris Honeycuttas 16, Bryantas Dunstonas 15.

„Baskonia“: Rodrigue‘as Beaubois 23, Adamas Hanga 20, Kimas Tillie 15, Johannesas Voigtmannas 10 (13 atk. kam.).