23
4
80%
4/5

Paskutiniosios reguliariojo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono rungtynėse Joniškyje paženklintos įtemptu nervų karu. Jį atlaikę „Palangos“ (19-19) krepšininkai 93:91 (29:21, 21:22, 10:11, 21:27, 12:10) per pratęsimą nugalėjo vietos „Delikatesą“ (15-23).

Palangiškiai laimėti galėjo ir per pagrindinį laiką, tačiau tritaškį su sirena pataikęs Domantas Šimaitis komandas pasiuntė į pratęsimą.

Pridėtinį laiką geriau pradėjo svečiai, tačiau šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 89:85. Tuomet Aurimas Urbonas ir Raijonas Kelly smeigė po tritaškį ir pranašumas perėjo „Palangos“ pusėn.

Likus žaisti 24 sekundes Tadas Pažėra rezultatą išlygino, o pergalingą metimą pataikęs Urbonas šeimininkams paliko 5 sekundes. Per jas jie suklydo ir atakos suregzti nesugebėjo.

Aštuntfinalio serijoje „Palanga“ žais su Kauno „Žalgirio-2“ ekipa, o „Delikatesas“ varžysis su Šakių „Vyčiu“.

„Palanga“: Raijonas Kelly 22, Aurimas Urbonas 17, Žygimantas Šimonis 16, Kevinas Davisas 14 (11 atk. kam.), Mantvydas Stašelis 12.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 36, Tadas Pažėra 22, Domantas Šimaitis 13, Mantas Kadzevičius 11.