Nuotr.:

Keturis kėlinius kukliai rungtyniavęs Eimantas Bendžius tapo jo ir dar dviejų lietuvių atstovaujamos Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (6-15) ekipos didvyriu.

GM: 19

Lemiamu metu atsakomybės nesibaidęs puolėjas pademonstravo šaltus nervus ir pataikęs ypatingai svarbius metimus leido savo komandai laimėti ACB lygos rungtynes.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“ namuose po dviejų pratęsimų 86:84 (14:14, 19:9, 10:21, 18:17, 9:9, 16:14) triumfavo prieš Andoros „Morabanc“ (10-10).

Iki ketvirtojo kėlinio paskutiniosios minutės Bendžius buvo surinkęs vos 4 taškus, tačiau tuomet jis sumetė baudų metimus (59:59), o likus žaisti 22 sekundes išplėšė pratęsimą pataikydamas dvitaškį – 61:61.

Per pratęsimą komandos santykių vėl neišsiaiškino ir turėjo žaisti dar 5 papildomas minutes, kurių metu vėl žibėjo Bendžius.

Snaiperis antrajame pratęsime pelnė net 9 taškus bei pataikė svarbiausią rungtynių metimą – likus žaisti 7 sekundes jis įmetė dvitaškį (84:82), kuris padovanojo jo ekipai pergalę.

Iš viso Bendžius per 35 minutes surinko 20 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Kiti „Rio Natura Monbus Obradoiro“ lietuviai rungtyniavo gerokai kukliau. Deividas Dulkys per 37 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 1 naudingumo balą.

Osvaldas Matulionis ant parketo praleido 21 minutę bei į varžovų krepšį taip pat įmetė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 1 atšokusį kamuolį bei surinko 2 naudingumo balus.

Ši pergalė Santjago de Kompostelos komandai leido pakilti iš iškritimo zonos, kurioje dabar atsidūrė Badalonos „Joventut“ ekipa.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“: Shayne‘as Whittingtonas 23 (11 atk. kam.), Eimandas Bendžius 20, Mickey McConnellis 14.

„Morabanc“: Beka Burjandze 18, Oliveris Stevičius 16, Giorgi Shermadinis 13 (9 atk. kam.).

Pergalingas Bendžiaus metimas:

2017-02-26 10:15
x
taip puolejų eiliškumas matyt yra mačiulis , kuzminskas, ulanovas,giedraitis, bendžius geriausiu atveju .

vaflius
Rinktineje uztenka tu puoleju - Kuzminskas, Maciulis, Ulanovas. Bendzius, Orelik, Gailius neturi sansu.

--
2017-02-26 04:37
To tday
Sitos zvaigzdes nei ryte bei zalgiryje net i starta nepatektu abejociau apie top 8 komandose