Rusijos vyrų krepšinio rinktinė lieka be pralaimėjimų Europos čempionate. Penktadienį Madride (Ispanija) startavusiame antrajame čempionato etape rusai 78:65 (16:13, 28:17, 24:19, 10:16) nugalėjo Portugalijos krepšininkus.

„Parodėme, kad mūsų gerbėjai gali tikėtis medalių“, – po ketvirtosios pergalės čempionate pareiškė Sergejus Monia.

Portugalijos krepšininkai, antrąjį etapą pradėję turėdami du pralaimėjimus, penktadienio dvikovoje nepirmavo nė karto. Dar per pirmąjį kėlinį rusai įgijo 8 taškų pranašumą, tačiau po 10 minučių jis siekė tik 3 taškus.

Vis dėlto antrasis kėlinys išryškino komandų lygių skirtumus. Ketvirčio viduryje į priekį 12:2 šovę rusai atitolo 16 taškų pranašumu (36:20), o po didžiosios pertraukos skirtumas pasiekė 20 taškų ribą. Nors portugalai dvikovos pabaigoje priartėjo, pralaimėjimo jiems išvengti nepavyko.

Portugalija: Jorge Coelho 11, Mario-Gilas Fernandesas 10, Francisco Jordao 10, Elvisas Evora 10, Miguelis Miranda 10.

Rusija: Andrejus Kirilenka 16, Nikita Morgunovas 11, Viktoras Chriapa 11 (11 atk. Kam.), Zacharas Pašutinas 10, Sergejus Monia 10.

Rusai tapo vienvaldžiais E grupės lyderiais, savo sąskaitoje turėdami 3 pergales ir nė vieno pralaimėjimo. Dvi pergales ir nė vieno pralaimėjimo kol kas neturi kroatai, o portugalai žengia be pergalių.

Atrinkti (0) Visi (9)
ispanai suvalge graikus, pasikartosiu GRAIKAI PERVERTINTA KOMANDA, man jie sh... kruva. sugeba tik is po krepsio pataikyti. klishi visishkai, neverti nei ispanu nei lietuviu.
2007-09-08
-1
cia viskas taip suklijuota ir sukurta, kad isiutintu kasio gerbejus, ir jie tiesiog butu priversti pirkti viasata. zmoniu mulkinimas ir tiek. gerai kad internete viska imanoma rasti. graikai triuskinami laikas miegot.