Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Septintąją pergalę iš eilės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo triuškinimą deficitą panaikiniusi Utenos „Juventus“ (14-10) klubas, kurios herojumi tapo Ovidijus Galdikas.

16
27
11
2

Tiksint paskutinėms mačo sekundėms, Galdikas po netaiklaus Vytauto Šulskio metimo sugriebė kamuolį ore, įkrovė jį iš viršaus ir lėmė uteniškių pergalę Alytuje 76:74 (18:22, 19:18, 13:23, 26:11) prieš vietos „Dzūkiją“ (6-18).

Iš toli taikliau nei iš dvitaškio zonos krepšį atakavę dzūkai po Gedimino Navicko ir Osvaldo Mačernio tritaškių trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo triuškinamai – 63:43, bet tuomet jų puolimas sustojo.

Tuo pasinaudoję uteniškiai surengė spurtą 12:0 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 55:63.

Paskui Vaidas Čepukaitis realizavo abi baudas ir išlygino rezultatą – 72:72, o vėliau kitoje atakoje sudrebino krepšį dėjimu iš viršaus bei persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai – 74:72.

Likus žaisti devynias sekundes, Alejandro Hernandezas taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą bei kamuolys buvo „Juventus“ krepšininkų rankose – 74:74.

Po minutės pertraukėlės krepšį atakavusio Vytauto Šulskio metimas tikslo nepasiekė, bet visus reikalus sutvarkė po krepšiu buvęs Galdikas – 76:74.

„Dzūkija“: Gediminas Navickas 17, Paulius Morkeliūnas 14, Alejandro Hernandezas 13 (9 atk. kam.), Anatolijus Kaširovas 11.

„Juventus“: Vaidas Čepukaitis 16 (11 atk. kam.), Vytautas Šulskis 15 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 11, Jamaras Diggsas 10.

Galdiko dėjimas:

Gyčio Sirutavičiaus metimas:

Antano Sireikos komentaras:

2017-03-01 10:39
tiesa
Tokios sudėties Dzūkijai geriausiu atveju šviečiasi 1-2 pergalė , pieš Šiaulius ar Nevėžį . Tokiu atveju pagal pergalių skaičių tai būtų prasčiausias arba vienas prastesnių LKL sezonų
2017-02-26 22:55