Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Pezaro „Consultinvest“ (7-13) komanda, kuriai atstovauja Simas Jasaitis ir Donatas Zavackas.

Daugiausia pataiko: David Bell

Ji savo aikštėje 76:71 (10:23, 20:11, 22:21, 24:16) įrodė pranašumą prieš Sasario „Banco di Sardegna“ (11-9) ekipos žaidėjus.

Jasaitis per 24 minutes pelnė 4 taškus (0/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Lydeka aikštėje praleido 21 minutę, pasižymėjo 6 taškais (2/2 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 12 naudingumo balų.

Zavackas buvo registruotas rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė trenerio sprendimu.

„Consultinvest“: Marcusas Thorntonas 28, Jarrodas Jonesas 17 (9 atk. kam.), Ryanas Harrow 10.

„Banco di Sardegna“: Joshas Carteris 13, Duško Savanovičius 13, Davidas Bellas 9.

2017-02-26 22:33