Įspūdingą Ispanijos rinktinės pralaimėjimų seriją nutraukę kroatai neatsilaikė prieš rinktinę, kuri į Europos pirmenybes prasibrovė paskutinę minutę. Antrąjį etapą Izraelio krepšininkai pradėjo pergale 80:75 (14:17, 19:18, 20:16, 27:24) prieš Kroatijos krepšininkus.

Izraelis pateikė antrą staigmeną šiame čempionate. Į pirmenybes patekę per papildomą atrankos turnyrą, izraeliečiai pirmajame etape palaužė serbus ir išsiuntė juos namo, o penktadienį nugalėjo kroatus. Pastarieji pirmajame etape nubloškė čempionato favoritus ispanus ir B pogrupyje užėmė pirmąją vietą.

Ketvirtajame kėlinyje Izraelio rinktinė varžovus žudė tritaškiais metimais. Amerikietis Jeronas Robertsas pelnė 4 taškus iš eilės, Yanivas Greenas pataikė dvitaškį, o taiklus Amito Tamiro tolimas metimas padidino skirtumą iki 7 taškų ir privertė mačą stebėjusius žiūrovus pakilti iš savo vietų. Madrido arenoje susirinkę ispanai švilpimais palydėdavo teisėjų sprendimus abejotinose situacijose atiduoti kamuolį kroatams – aistruolių nemalonę Kroatijos rinktinė užsitraukė įveikusi šeimininkus ispanus.

Kroatijos krepšininkai likus žaisti dvi minutes sumažino atsilikimą iki 2 taškų (69:71), bet tuomet Matanas Naoras įmetė iš toli, Guy Pniny pataikė dvi baudas, o paskutinę minutę du iš eilės netaiklūs Davoro Kuso tritaškiai palaidojo kroatų viltis laimėti.

Izraelis: Yanivas Greenas 17 (16 atk. Kam., 3 blk.), Jeronas Robertsas 15 (11/12 baudų), Meiras Tapiro 11 (7 rez. Perd.), Amitas Tamiras 11.

Kroatija: Mario Kasunas 18 (7 atk. Kam.), Roko-Leni Ukičius 10, Marko Popovičius 9, Zoranas Planiničius 9.

Antrojo etapo E grupėje vienvalde lydere išliko Rusija, kuri turi tris pergales. Kroatai savo sąskaitoje lieka su dviem pergalėmis ir turi vieną nesėkmę. Izraelio rinktine užima penktąją poziciją (1 pergalė – 2 pralaimėjimai), tačiau jeigu paskutines penktadienio rungtynes graikai laimės prieš ispanus, Izraelis pakils į ketvirtąją vietą. Tokiu atveju čempionato favoritai ispanai smuktels į penktąją poziciją – vietą, kuri reiškia čempionato pabaigą.

Atrinkti (0) Visi (8)
Drymas>>

Mematau nieko fun, ketvirtfinaly mums reiks susitikti su E grupes komanda, o dabar padideja sansai gauti kazka is stipriu ekipu...O dar viena pergale tikrai iskovos...pries portugalus...Taigi visas tavo komentaras tai didelis nusisnekejimas.^^