Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Mačo pabaigoje Bostono „Celtics“ (38-21) ekipa atliko 5 taškų vertės ataką ir išvykoje 104:98 (27:23, 27:27, 25:24, 25:24) palaužė Detroito „Pistons“ (28-31) krepšininkų pasipriešinimą.

33
22
3
42%
5/12

Trečiojo kėlinio viduryje po Isaiah Thomaso taiklaus tolimo metimo svečių persvara pasiekė rekordinę 15 taškų ribą (67:52). Tačiau į tai „Pistons“ atsakė spurtu 14:3 ir deficitą ištirpdė iki 4 taškų (66:70).

Kentaviousas Caldwellas-Pope'as pataikė abu baudos metimus ir likus 3 minutėms persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (93:92).

Likus 38 sekundėms iki susitikimo pabaigos ir „Celtics“ atsiliekant minimaliu skirtumu (95:96) Jaylenas Brownas pataikė tolimą metimą iš krašto su pražanga ir persvėrė rezultatą „Celtics“ ekipos naudai.

Puolėjas buvo netaiklus nuo baudų metimo linijos, tačiau kovojant dėl kamuolio prasižengė „Pistons“ krepšininkas Tobiasas Harrisas, o abi baudas įmetęs Marcusas Smartas padidino „Celtics“ pranašumą iki 4 taškų (100:96).

Šiame susitikime „Pistons“ tragiškai atakavo nuo baudų metimo linijos. Detroito ekipa pataikė tik 16 baudos metimų iš 35, o prie to labiausiai prisidėjo Andre Drummondas, kuris pataikė tik 1 baudą iš 11.

Per ilgąją mačo pertrauką šeimininkai pagerbė legendinį „Pistons“ krepšininką Richardą Hamiltoną.

„Pistons“: Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 18, Andre Drummondas (15 atk. kam., 1/11 baud.) ir Reggie Jacksonas po 17, Marcusas Morrisas 16 (10 atk. kam.).

„Celtics“: Isaiah Thomasas 33 (5/12 trit.), Jae Crowderis (11 atk. kam.) ir Marcusas Smartas po 14, Jaylenas Brownas ir Terry Rozieras po 13.