Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

43 taškus įmetęs Blake’as Griffinas užfiksavo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, o jo vedama Los Andželo „Clippers“ (36-23) namuose per pratęsimą dramatiškose rungtynėse 124:121 (32:24, 27:27, 25:29, 29:33, 11:8) įveikė Šarlotės „Hornets“ (25-34).

43
38
55%
12/22
63%
10/16

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 48 sekundėms „Clippers“ po Griffino dvitaškio su pražanga pirmavo 113:108, tačiau tuomet „Hornets“ išgelbėjo Kemba Walkeris. Jis smeigė tritaškį, o likus 12 sekundžių baudų metimais išlygino rezultatą. Chriso Paulo metimas paskutinėmis sekundėmis skriejo pro šalį ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą.

Jo metu ir vėl vyko įnirtinga kova, o likus 31 sekundei švieslentėje degė lygūs skaičiai – 120:120. Griffinas pataikė tik vieną baudą ir „Hornets“ turėjo šansą išsiveržti į priekį, tačiau Walkeris suklydo. Tuomet DeAndre Jordanas dėjimu „Clippers“ ekipai suteikė 3 taškų persvarą, kuri komandas skyrė ir po rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos.

Nesustabdomai žaidęs Griffinas nugalėtojams per 42 minutes pelnė 43 taškus (12/22 dvit., 3/4 trit., 10/16 baudos), sugriebė 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 38 naudingumo balus.

Pralaimėjusių neišgelbėjo ir Walkerio bei Nicolo Batumo puikūs pasirodymai. Gynėjas pelnė 34 taškus (6/10 trit.), o prancūzas pridėjo 31 tašką (8/13 trit., 8 atk. kam.).

„Clippers“: Blake’as Griffinas 43 (15/26 metimai, 10 atk. kam.), J.J. Redickas 22, DeAndre Jordanas 20 (9/10 dvit., 19 atk. kam.), Chrisas Paulas 15 (4/18 metimai, 17 rez. perd.).

„Hornets“: Kemba Walkeris 34 (6/10 trit.), Nicolas Batumas 31 (8/13 trit., 8 atk. kam.), Jeremy Lambas 19 (8/8 baudos), Frankas Kaminsky 16.