Pergalę po skaudaus pralaimėjimo Kroatijos rinktinei iškovojo Ispanijos krepšininkai. Jie be didesnio vargo 76:58 nugalėjo Graikijos nacionalinę komandą.

Ispanai nuo pat rungtynių pradžios tvirtai diktavo savo žaidimo sąlygas, o įpusėjus pirmajam kėliniui jų persvara siekė 8 taškus (10:2). Nors graikams ir buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą (14:11), tačiau ispanai nesutriko ir jau 15-ąją mačo minutę komandas skyrė 13 taškų (28:15).

Po ilgosios pertraukos Graikijos krepšininkams intrigos atkurti nepavyko. Trečiojo kėlinio pradžioje dvitaškį pataikęs Jose Manuelis Calderonas buvo padidinęs Ispanijos rinktinės atotrūkį iki 20 taškų (47:27). Per likusį rungtynių laiką užtikrintai žaidę ispanai įgytos solidžios persvaros neišvaistė ir iškovojo pergalę.

Šiame mače ispanams jau padėjo Juanas Carlosas Navarro, kuris dėl traumos praleido grupės varžybas.

Ispanija: Rudy Fernandezas 20, Pau Gasolis 15, Felipe Reyesas 10 (8 atk. kam.), Alexas Mumbru 7, Juanas Carlosas Navarro 7.

Graikija: Ioannis Bourousis 10, Theodoros Papaloukas 9, Dimitris Diamantidis 8, Vassilis Spanoulis 8, Nikos Hatzivrettas 8.