Tel Avivo "Maccabi" krepšininkai net nenukrypsta nuo planuoto kelio. Antrose Izraelio pirmenybių finalo rungtynėse "Maccabi" šventė antrąją pergalę, ketvirtadienį svečiuose 109:64 (35:13, 19:14, 28:21, 27:16) sutriuškinę Tel Avivo "Hapoel".

Dar prieš seriją net nebuvo abejojama apie "Maccabi" pergalę. Pirmąjį poros susitikimą "Maccabi" namie laimėjo 96:79.

Šį kartą, skirtingai nuo pirmojo mačo, "Maccabi" griebė jautį už ragų. Mačą jie pradėjo 6 taškais be atsako, o ketvirtą minutę pirmavo 19:6.

Per likusį laiką "Hapoel" nepavyko sumažinti deficito iki vienaženklės ribos, o svečių pranašumas augo su kiekviena minute.

Nugalėtojų komandoje vienas mažiausiai pelniusių taškų buvo Šarūnas Jasikevičius. Per 27 minutes lietuvis surinko 4 taškus (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Už įžaidėją iš Lietuvos mažiau taškų pelnė tik Assafas Dotanas (2 taškai per 3 minutes) bei Regevas Fananas (per minutę nepasižymėjo).

"Maccabi": Nikola Vujčičius 14 taškų (10 atkovotų kamuolių), Maceo Bastonas 14 (9 atk. kam.), Derrickas Sharpas 13 (4 perimti kamuoliai), Anthony Parkeris 13 (7 atk. kam.), Talis Buršteinas 13, Guras Shelefas 13, Yanivas Greenas 12, Yotamas Halperinas 11.

"Hapoel": Samo Udrihas 21, Kenny Williamsas 14 (7 atk. kam.), Oras Eitanas 9.

Š.Jasikevičiaus klubui iki čempionato aukso trūksta vienos pergalės, kuri gali būti pasiekiama sekmadienį. Trečiasis poros susitikimas vyks "Maccabi" aikštėje.

2005-06-02 23:05
Saras akivaizdziai visiems kitiems leido metyti. Tokiose rungtynese lyderiai visada atsipalaidave zaidzia.
2005-06-02 21:47
Šaruii kažkaip nepasiseke...Nu bet Maccabiui ten nera ka veikt.
2005-06-02 21:27
Na Macabi visi taip nedaug pelnė, bet užtat daug kas virš 10 taškų įmetė, taip sakant draugiškai :)