Nuotr.: Fotodiena.lt

Vienvaldis „Tete-a-Tete Casino-LKL“ lyderis Kauno „Žalgiris“ (22-2) tausojo lyderius, tačiau vis tiek pasiekė įspūdingą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.

Foto galerija

Be Edgaro Ulanovo, Pauliaus Jankūno ir Antano Kavaliausko žaidę šalies čempionai net 101:50 (25:13, 21:15, 22:12, 33:10) sumindė „Šiaulius“ (3-21).

Šarūnas Jasikevičius leido gerokai daugiau laiko pažaisti jauniesiems savo auklėtiniams, iš kurių labiausiai išsiskyrė Isaiah Hartensteinas, per 26 minutes pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Paulius Valinskas per 24 minutes pelnė 9 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o antrąsias rungtynes pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje žaidęs Gytis Masiulis per 13 minučių įmetė 9 taškus.

Šeimininkai dominavo viso susitikimo metu. Po spurto 16:3 bei Renaldo Seibučio benefiso jie jau antrojo kėlinio pradžioje triuškino varžovus 33:13.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ nemažino apsukų bei spurto 14:0 dėka pabėgo į priekį jau 60:32. Vieninteliu „Šiaulių“ šviesuliu tapo trečiojo kėlinio pabaigoje pirmuosius savo taškus šį sezoną pelnęs Mantvydas Žukauskas (40:64).

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai dar labiau įsisiautėjo bei tęsė „Šiaulių“ triuškinimą. Paskutiniųjų 5 mačo minučių atkarpą Kauno ekipa laimėjo net 23:4 bei pergalę šventė daugiau nei dvigubu rezultatu 101:50.

„Žalgiris“: Renaldas Seibutis 16, Isaiah Hartensteinas 13, Kevinas Pangosas 12, Artūras Milaknis 11, Robertas Javtokas 10, Gytis Masiulis ir Paulius Valinskas po 9.

„Šiauliai“: Vladislavas Koreniukas 17, Lukas Aukštikalnis 8, Martynas Echodas (10 atk. kam.) ir Tomas Lekūnas po 6, Arvydas Čepulis 5.

Trenerių komentarai:

Šimtąjį tašką pelniusio Pauliaus Valinsko metimas:

2017-02-27 21:41
Nieko nesuprantu, tai Siauliai, cia ta komanda, pries kuria neseniai tik per plauka Rytas laimejo ? O tipo Zalgiris dvigubai sudauze su antra sudetimi ??? Tai koki dugna Rytas jau pasiekes ???
2017-02-27 20:38
Gaila Šiaulių, dar vienas išsityčiojimas Šiame sezone 50+ akių , tikėkimės atsiras kitą sezoną rėmėjų, būtų gerai jei Petrauskas grįžtų bent jau kitą sezoną, tikrai Tikiu kad klubas is finansiškai atsigautų ,gaila jei išnyktų buve ilgamečiai bronzininkai ...

--
-1
2017-02-27 20:37
Žalgiris pražaidęs visas rungtynes nuo pirmų minučių antra sudėtimi taip sutraiškė Šiaulius, net treniruotėse vienas prieš kitus matyt sunkiau žaist yra.
2017-02-27 20:36
Jau atrode kad simto tasku tikrai nebus, bet jaunimas pabaigoje pasistenge is peties.