Nesunkią pergalę Europos vyrų krepšinio čempionate iškovojo Prancūzijos rinktinė. Ji pirmose F grupės rungtynėse 78:66 (26:20, 21:19, 15:10, 16:17) nugalėjo Vokietijos krepšininkus.

[image=7962 left]22-ąją rungtynių minutę po taiklaus Steffeno Hamanno dvitaškio Vokietijos rinktinei buvo pavykę priartėti iki 2 taškų (45:47). Tačiau prancūzai laimėjo 5 minučių atkarpą 12:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (59:45).

Vokietijos krepšininkams po prancūzų, kurie ketvirtajame kėlinyje buvo įgiję 18 taškų pranašumą (69:51), spurto atsigauti nepavyko.

Prancūzija: Tony Parkeris 23, Tariqas Kirksay 12, Florent'as Pietrusas 12, Ronny Turiafas 11, Borisas Diaw 7 (3/12 metimų, 10 atk. kam.).

Vokietija: Dirkas Nowitzki 28 (12/26 metimų), Ademola Okulaja 14 (9 atk. kam.), Steffenas Hamannas 8, Johannes Herberis 7.

Antrojo etapo F grupėje prancūzai kol kas treti, turintys dvi pergales per trejas rungtynes. Po dukart laimėjo dvejas rungtynes žaidusios Lietuvos ir Slovėnijos komandos. Po antrojo pralaimėjimo vokiečiai ketvirti, antrajame etape turintys vieną pergalę po trijų dvikovų.