Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kevinas Durantas jau antrąją mačo minutę susidūręs su bendraklubiu Zaza Pachulia patyrė kelio traumą bei nebegalėjo toliau rungtyniauti, o be jo likusi „Golden State Warriors“ komanda (50-10) patyrė pralaimėjimą.

22
22
4
40%
2/5

Steve‘o Kerro auklėtiniai išvykoje 108:112 (26:40, 23:21, 36:24, 23:27) turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ krepšininkų (35-23) pranašumą.

Antrose rungtynėse iš eilės buksavo praėjusių dviejų NBA reguliariųjų sezonų naudingiausias žaidėjas Stephenas Curry. Nors snaiperis ir pelnė 25 taškus, jis pataikė tik 2 tritaškius iš 9. Praėjusiame mače „Warriors“ lyderis prametė visus 11 savo tolimų metimų.

Oklando ekipa šį susitikimą pradėjo labai prastai ir jau po pirmųjų 4 minučių atsilikinėjo 4:16, o besibaigiant pirmajam kėliniui buvo triuškinama net 20:39. Svečių situacija nesitaisė iki pat ilgosios pertraukos, prieš kurią jie atsilikinėjo 44:59.

Pakeisti rungtynių eigą NBA lyderiai sugebėjo trečiajame ketvirtyje, kurio pradžioje jie spurtavo 15:2 bei prisivijo varžovus 59:63. Prieš lemiamas 12 rungtynių minučių rezultatas jau buvo lygus 85:85.

Paskutiniajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o prasidėjus paskutinei minutei rezultatas vis dar buvo lygus 108:108.

Mačo nugalėtojai sprendėsi paskutiniosiomis sekundėmis – likus žaisti 20 sekundžių Johnas Wallas nepataikė dvitaškio, tačiau kamuolį atkovojęs Otto Porteris išprovokavo Curry pražangą ir sumetė du baudų metimus – 110:108.

Likus žaisti 6 sekundes Curry galėjo išgelbėti savo komandą pataikydamas iš toli, tačiau jo bandymas tikslo nepasiekė, o Vašingtono klubui pergalę užtikrino Markieffo Morriso baudų metimai.

Sostinės ekipos lyderis Wallas šiame mače pelnė tik 12 taškų, tačiau pasiekė savo karjeros rekordą atlikdamas net 19 rezultatyvių perdavimų.

Per 2 minutes taškų pelnyti nespėjęs Durantas pirmą kartą po 562 rungtynių nesugebėjo peržengti 10 pelnytų taškų ribos. Kol kas nėra žinoma, kokio rimtumo traumą jis patyrė.

„Wizards“: Bradley Bealas 25, Markieffas Morrisas 22, Bojanas Bogdanovičius 16, Otto Porteris 14, Johnas Wallas (19 rez. perd.) ir Marcinas Gortatas (12 atk. kam.) po 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 25, Klay Thompsonas 16, Draymondas Greenas 14 (14 rez. perd., 9 atk. kam.) ir Shaunas Livingstonas po 14, Patrickas McCaw 8.

Kevino Duranto trauma:

Johno Wallo pasirodymas:

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-03-01 10:41
Prelatas
Baik tu kunigeli čia su vaikais šūda malti,eik geriau mišioms ruoštis.

--
2017-03-01 08:14
kunigas
nu man irgi assistu rekordas keistai nuskambejo,jau yra wallas surinkes pries tai 19. Keista butu rasyt straipsni remiantis savo ziniomis :)

--
2017-03-01 08:10
Rondo
jis tą 19-uką jau 3 kartą karjeroje pasiekia bei 2 kartą šį sezoną (prieš mėnesį su Pelikanais)
2017-03-01 08:08
Rondo
Sostinės ekipos lyderis Wallas šiame mače pelnė tik 12 taškų, tačiau pasiekė savo karjeros rekordą atlikdamas net "12" rezultatyvių perdavimų. /// net nugąsdinot su tokiu kukliu rekordu :D visgi klaida
2017-03-01 07:58