Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Deniso Krestinino atstovaujama Rygos „Barons“ patyrė skaudų pralaimėjimą Taline. Pirmose BBL ketvirfinalio rungtynėse „Barons“ 81:100 (26:21, 18:25, 20:33, 17:21) pripažino „Kalev“ pranašumą.

Estijos ekipą į priekį vedė fantastiškai žaidęs buvęs „Šiaulių“ puolėjas Vitalijus Liutychas, kuris per 37 minutes pelnė net 47 taškus (9/11 dvit., 4/6 trit., 17/20 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovų metimą, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles. Liutičius šiame susitikime surinko 49 naudingumo balus.

Krestininas šiame susitikime žaidė 29 minutes, pelnė 15 taškų (4/11 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir 3 kartus prarado kamuolį. Puolėjas surinko 15 naudingumo balų.

Tauras Jogėla dėl traumos šioje dvikovoje nežaidė. Atsakomosios rungtynės Rygoje vyks kovo 9 dieną.

„Kalev“: Vitalijus Liutičius 47 (8 atk. kam.), Branko Mirkovičius 13, Rainas Veidemanas 11 (7 rez. perd.)

„Barons“: Davisas Geksas 22, Kristaps Medisas 16, Denisas Krestininas 15 (8 atk. kam.)

2017-03-01 22:52