Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Baltijos krepšinio lygos (Triobet-BBL) ketvirtfinalį pradėjo pergalingai. Ramūno Cvirkos auklėtinai svečiuose po įnirtingos kovos 89:80 (22:19, 16:19, 27:25, 24:17) palaužė Liepojos „Liepaja/Triobet“ krepšininkus.

28
31
73%
11/15
86%
6/7

Trečiojo kėlinio viduryje svečiai iš Pasvalio turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau „Liepaja/Triobet“ krepšininka spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą 51:51.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus 69:69, tačiau tada „Pieno žvaigždės“ 7:0, o šeimininkai arčiau nei per 4 taškus priartėti nesugebėjo.

Atsakomasis mačas Pasvalyje vyks kovo 8-ąją, kuriame „Pieno žvaigždėms“ reikės apginti 9 taškų pranašumą. Šios poros nugalėtojas pusfinalyje žais su Kėdainių „Nevėžio“ ir Tartu „TU/Rock“ poros nugalėtoju.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 28 (11/15 dvit., 11 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 17 (11 atk. kam.), Derrickas Low 13 (6 rez. perd.), Steponas Babrauskas 10.

„Liepaja/Triobet“: Arturs Ausejs 25 (5/11 trit., 6 rez. perd.), Artiomas Butjankovas 23, Malcolmas Griffinas 19.

2017-03-01 21:23