Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix

Triuškinančią pergalę FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyje iškovojo Sasario „Banco di Sardegna“ komanda su Tautvydu Lydeka. Italijos ekipa namuose 79:63 (16:14, 20:18, 16:19, 27:12) nepaliko šansų Le Mano „Sarthe“ krepšininkams ir prieš atsakomąjį mačą Prancūzijoje įgijo 16 taškų pranašumą.

19
22
70%
7/10
9

Mačo lūžis įvyko lemiamame ketvirtyje. Po trijų kėlinių šeimininkų persvara tebuvo vienas taškas, tačiau ketvirtąjį kėlinį „Banco di Sardegna“ laimėjo net 15 taškų skirtumu.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos šiose rungtynėse žaidė 15 minučių, pelnė 8 taškus (4/5 dvit.), atkovojo vieną kamuolį, blokavo varžovų metimą, kartą suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles. Lydeka surinko 8 naudingumo balus.

„Sarthe“ komandai atstovauja buvęs žalgirietis Olivier Hanlanas. Gynėjas šiame mače pelnė 15 taškų (1/8 dvit., 4/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė. Kanadietis surinko 10 naudingumo balų.

Atsakomasis susitikimas vyks kovo 7 dieną Le Mane.

„Banco di Sardegna“: Gani Lawalis 19 (9 atk. kam.), Duško Savanovičius 13 (7 atk. kam.), Davidas Bellas 11, Rokas Stipcevičius 10 (9 rez. perd.)

„Sarthe“: Olivier Hanlanas 15 (4/4 trit.), Ryanas Pearsonas 10, Giordanas Watsonas ir Lahaou Konate po 8.

2017-03-02 10:59