Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Niujorko „Knicks“ (25-36) puolėjas Mindaugas Kuzminskas sužaidė vienas geresnių rungtynių pastaruoju metu ir užfiksavo savo rekordą NBA lygoje, o jo ginama ekipa išvykoje 101:90 (31:24, 29:27, 16:19, 23:22) įveikė Orlando „Magic“ (22-39).

19
19
62%
8/13
4

Kuzminskas per 15 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (1/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė. Lietuvis surinko 11 naudingumo balų, o jam esant aikštėje „Knicks“ pelnė 3 taškais daugiau nei varžovai.

Mūsiškis pagirtinai kovojo dėl kamuolių ir užfiksavo savo asmeninį NBA rekordą. Iki šiol jis daugiausiai buvo sugriebęs 6 kamuolius. Šįkart puolėjas 4 kamuolius nusiėmė gynyboje, o tris – puolime. Debiutinį sezoną Kuzminsko atkovotų kamuolių vidurkis kol kas yra 1,9.

Tai buvo vienas geresnių lietuvio pasirodymų pastaruoju metu. Per pastarąsias penkerias rungtynes jis iš viso pelnė tik 11 taškų, o prieš tai 9 taškų ribą pasiekė lygiai prieš mėnesį.

Kuzminskas susitikime pasižymėjo ir galingu dėjimu. Antrajame kėlinyje jis įkirtęs po krepšiu pergudravo varžovą ir įkrovė iš viršaus nepaisant galiūno Bismacko Biyombo bandymo blokuoti metimą.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, kuomet „Knicks“ pirmavo 70:61, ant parketo žengė Kuzminskas ir ekipa sužaidė vieną geriausių savo atkarpų – po Justino Holiday tritaškio, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko lietuvis, klubas jau buvo priekyje 79:63. Per 6 trečiojo kėlinio minutes Kuzminskas sugriebė net 5 kamuolius.

Lemiamo ketvirčio metu „Knicks“ nemažino apsukų ir varžovus arčiausiai prisileido tik 9 taškų skirtumu bei šventė užtikrintą pergalę.

„Magic“: Evanas Fournier 22, D.J. Augustinas 15, Nikola Vučevičius 14 (10 atk. kam.), Jeffas Greenas 11, Aaronas Gordonas 10.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 20 (9 atk. kam.), Derrickas Rose’as 19 (7 atk. kam.), Carmelo Anthony 17 (9 atk. kam.), Justinas Holiday 14, Lance’as Thomasas 11, Mindaugas Kuzminskas 9 (7 atk. kam.).

2017-03-02 16:37
Fire Hennigan
2017-03-02 14:47
Pagaliau Kuzia ir kamuolių normaliai nusiėmė.O ir puolime tuščias nebuvo.Gal vėl Hornacekas duos daugiau laiko po tikrai neblogų rungtynių.