Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

DeMarcusas Cousinsas dėl 18-osios techninės pražangos šį sezoną buvo priverstas praleisti rungtynes, tačiau ir be likusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (24-37) nutraukė trijų nesėkmių seriją.

33
41
14
100%
11/11

Monstriškai žaidusio Anthony Daviso į priekį tempiama komanda savo žiūrovų akivaizdoje 109:86 (31:18, 32:22, 25:20, 31:16) sutriuškino Detroito „Pistons“ (29-32) krepšininkus.

Nugalėtojams Donatas Motiejūnas per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, dukart suklydo ir surinko 2 naudingumo balus. Jam būnant aikštėje varžovai įmetė 2 taškais daugiau.

„Pelicans“ komandoje po krepšiu dominavo Davisas. Jis per 36 minutes pelnė 33 taškus (11/15 dvit., 11/11 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 41 naudingumo balą.

Naujojo Orleano ekipai nereikėjo ir Cousinso indėlio, kuris iki šiol buvo sužaidęs trejas rungtynes su „Pelicans“ apranga, tačiau su juo komanda visus mačus pralaimėjo.

„Pistons“ gretose trečiojo kėlinio pabaigoje nebeliko Andre Drummondo. Centras buvo išvarytas iš aikštės už tai, jog pastūmė Timą Frazierą. Drummondas spėjo pelnyti 13 taškų ir atkovoti 17 kamuolių, tačiau jis pataikė vos 1 baudą iš 10.

Drummondui palikus aikštę, Detroito krepšininkai atsiliko 67:73, o tuomet iškart įkrito į duobę. „Pelicans“ pelnė 5 taškus be atsako ir jau pirmavo 78:67. Ketvirtajame kėlinyje Naujojo Orleano krepšininkai vienu metu spurtavo net 24:6 ir sutriuškino oponentus.

„Pelicans“: Anthony Davisas 33 (11/15 dvit., 11/11 baudos, 14 atk. kam.), Jrue Holiday 22, Dante Cunninghamas 16 (4/7 trit.), E’Twaunas Moore’as 11.

„Magic“: Jonas Leueras 22 (7 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 15, Andre Drummondas 13 (1/10 baudos, 17 atk. kam.), Marcusas Morrisas 11.