67%
6/9
67%
4/6

Kaip ir buvo prognozuojama, Vilniaus „Perlas“ pergalingai pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) aštuntfinalio seriją.

Sostinės krepšininkai namuose 75:62 (23:12, 16:14, 17:17, 19:19) nugalėjo Kauno KTU krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Pauliaus Knyzos tritaškio kauniečiai priartėjo iki 58:64 ir atrodė, kad įmanoma kabintis dėl pergalės. Visgi visas viltis sudaužė šeimininkų spurtas 8:0 ir mačo baigtis tapo aiški (72:58).

Abi komandos darė itin daug klaidų – KTU prarado 21 kamuolį, o vilniečiai suklydo 18 kartų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Arnas Beručka, kuris per 33 minutes pelnė 28 taškus ir pakartojo savo rezultatyvumo rekordą. Taip pat 28 taškus gynėjas buvo pelnęs prieš kelias savaites, kuomet „Perlas“ namuose įveikė Raseinių „Rasus“.

„Perlas“: Arnas Beručka 28, Deividas Sirvydis 13, Yauhenas Massalskis 10 (10 atk. kam.).

KTU: Deividas Pogužinskas 12, Paulius Knyza 11, Matas Sapiega 9 (9 rez. perd.).