Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygos turnyre nutraukė Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (13-11) ekipa.

19
31
100%
3/3
3

Alfonso Alonso vadovaujama komanda namų rungtynėse 87:74 (23:15, 15:17, 28:16, 21:21) užtikrintai įveikė Milano „Emporio Armani“ (7-17) su Mantu Kalniečiu bei savų žiūrovų akivaizdoje pergalę šventė po beveik dviejų mėnesių pertraukos.

Mačo lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kada „Baskonia“ surengė galingą spurtą 17:2 ir pradėjo dominuoti aikštėje – 60:44.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai pelnė dar šešis taškus paeiliui bei Vitorijos komandos pranašumas tapo rekordinis – 72:53.

Mačą starto penkete pradėjęs Kalnietis aikštėje praleido 9 minutes, per kurias pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 1 pražangą, 2 kartus prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

Sedekerskis buvo vienintelis „Baskonia“ žaidėjas nepasirodęs aikštėje.

Nugalėtojų gretose dvigubiu dubliu išsiskyrė 13 taškų pelnęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Shane'as Larkinas.

„Baskonia“ paskutinį kartą namie buvo laimėjusi sausio 5-ąją, kada 102:70 nugalėjo Kazanės UNIKS.

Iki mačo su Italijos klubu dvejas rungtynes žaidę baskai pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Madrido „Real“ komandoms.

„Baskonia“: Kimas Tillie 19, Adamas Hanga 18, Shane'as Larkinas 13 (11 rez. perd.), Chase'as Budingeris 13, Tornikė Šengelija 11.

„Emporio Armani“: Ricky Hickmanas 11 (8 rez. perd.), Davide'as Pascolo 11, Andrea Cinciarini 11, Milanas Macvanas

sportbaltic
Aisku siendien kaip tik tiesiogiai panathinaikos darussafaks bent jau butu galima kovot del 9 vietos

--
2017-03-03 06:29
Na manau ir taip butu pritruke pergaliu nebus taip kad kiekviena karta bus palankiu pergaliu tiek gerai kad maccabi bambergas pralaimejo

--
2017-03-03 02:34
Grįžo Šengelija,grįžo ir pergalės.Gaila tik dėl Tado-4 kėl,kai viskas buvo aišku,galėjo jį išleisti.Artėjant svarbiausioms kovoms deja,bet jis tampa tuo pastoviu suolo šildytoju.
2017-03-03 00:39