Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Žvėrišką sportinę formą ir toliau demonstruojantis Russellas Westbrookas jau trečiose rungtynėse iš eilės pelnė daugiau nei 40 taškų, tačiau jo atstovaujamos Oklahomos „Thunder“ (35-26) komandos keturių pergalių iš eilės serija nutrūko.

18
32
6
12

Ketvirtojo kėlinio viduryje sustoję Billy Donavano auklėtiniai svečiuose 109:114 (24:26, 36:31, 25:24, 24:33) turėjo pripažinti Portlando „Trail Blazers“ (25-35) ekipos pranašumą.

Gimtajame mieste žaidęs Domantas Sabonis ant parketo praleido 10 minučių ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir kartą pažeidė taisykles.

Viso susitikimo metu komandos atkakliai kibo viena kitai į atlapus, tačiau nuo antrojo kėlinio vidurio beveik visada priekyje buvo net 45 taškus šiame mače pelniusio Westbrooko vedamas Oklahomos klubas.

Svečiai apčiuopiamą pranašumą turėjo ir ketvirtojo kėlinio viduryje (101:94), tačiau tuomet jų puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję „Trail Blazers“ spurtavo net 16:0 bei išsiveržė į priekį 110:101.

Nors „Thunder“ krepšininkams išsigelbėti buvo likusi tik minutė, jie nepasidavė ir vos per 42 sekundes sumažino atsilikimą iki minimumo – 109:110.

Vis tik tuomet Damianas Lillardas sumetė baudų metimus (112:109), Westbrookas prametė rezultatą išlyginti galėjusį tritaškį, o šeimininkų pergalę įtvirtino dar du Lillardo baudų metimai.

Vienu pagrindinių pergalės kalvių buvo Portlando ekipos naujokas Jusufas Nurkičius. Bosnis pelnė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 5 varžovų metimus.

Tuo metu Oklahomos komandoje debiutavęs Norrisas Cole'as į varžovų krepšį įmetė 7 taškus bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33, Jusufas Nurkičius (12 atk. kam.) ir C.J. McCollumas po 18.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 45 (8 atk. kam.), Enesas Kanteris 18 (10 atk. kam.), Taj Gibsonas 15.