6 minutes ketvirtajame kėlinyje taškų negalėję pelnyti Turkijos krepšininkai patyrė pralaimėjimą. Turkai F grupės rungtynėse 51:66 turėjo pripažinti Slovėnijos rinktinės pranašumą.

26-ąją rungtynių minutę po taiklaus Keremo Gonlumo dvitaškio turkams buvo pavykę įgyti 3 taškų pranašumą (39:36), tačiau trečiąjį kėlinį Slovėnijos krepšininkai užbaigė spurtu 10:1 ir pabėgo į priekį (46:40).

Slovėnų spurtas tęsėsi ir ketvirtajame kėlinyje. Paskutinįjį ketvirtį Slovėnijos rinktinė pradėjo pelnydama 11 „sausų“ taškų bei taip susikraudama solidžią 17 taškų persvarą (57:40).

Turkams pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes pelnė Hidayetas Torkoglu, kuris dvitaškiu metimu sumažino savo komandos atsilikimą iki 15 taškų (57:42). Per likusį rungtynių laiką slovėnai įgytos persvaros nebeišvaistė ir iškovojo pergalę.

Slovėnija: Radoslavas Nesterovičius 13, Urošas Slokaras 12, Goranas Dragičius 11, Domenas Lorbekas 7.

Turkija: Hidayetas Turkoglu 17 (8 atk. kam.), Mehmetas Okuras 14 (2/9 tritaškių), Ibrahimas Kutluay 6.