Nuotr.:

Kauno „Žalgirio“ konkurentai kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas bėga į priekį. Svarbią pergalę iškovojo ir per dvi pergales nuo kauniečių atitrūko devintąją vietą užimanti Stambulo „Daruššafaka“ (12-12).

24
25
50%
7/14
100%
4/4

Galingai rungtynes pabaigę Davido Blatto auklėtiniai po atkaklios kovos savo žiūrovų akivaizdoje 77:72 (17:17, 18:16, 18:20, 24:19) įrodė pranašumą prieš Atėnų „Panathinaikos“ (14-10) krepšininkus.

Iškart po ilgosios pertraukos turkai spurtavo 13:0 bei paliko varžovus už nugaros 48:38, spurtu 11:0 atsakę graikai dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios išsiveržė į priekį 49:48.

Ketvitajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes „Daruššafaka“ dar atsilikinėjo 70:72, tačiau rezultatą išlygino Bradas Wanamakeris (72:72), netrukus tritaškiu ir išvedęs savo komandą į priekį 75:72.

Graikijos superklubas lemiamomis minutėmis niekaip nerado kelio link varžovų krepšio, o prasidėjus paskutinei minutei sudėtingą dvitaškį pataikęs Willas Clyburnas leido šeimininkams pirmauti jau 77:72.

Per likusias 50 sekundžių „Panathinaikos“ krepšininkai taip ir nebesugebėjo suregzti sėkmingos atakos bei turėjo palikti aikštelę nuleistomis galvomis.

Kitą savaitę Xaviero Pascualio auklėtiniai surems ginklus su „Žalgiriu“.

„Daruššafaka“: Bradas Wanamakeris 24, Jamesas Andersonas 16, Dairis Bertanis ir Willas Clyburnas po 12.

„Panathinaikos“: Chrisas Singletonas 23, Kelvinas Riversas 12, Ioannis Bourousis 10 (8 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-03-03 21:57
zalgiriui viskas jau kaip ir aisku,galetu jaska daugiau paeksperimentuot,vistiek blogiau jau nebus nes sezonas virsyjo bet kokius lukescius.
2017-03-03 21:21
jau ir svajones blanksta
Uz tai dabar galim kalbet apie paleistas pergales pries darussafaka unics gala tai dabar ir kita jau padetis butu geresne i dabar viskas pasimato palankiu pergaliu nesulaukiam

--
2017-03-03 21:14
zalgiris
Na kiekviena savaite nebus kad varzovai gelbes zalgiriui sansai mazeja nebent stenktis dar iskovot pergaliu