Nuotr.: Tass - Scanpix
Nuotr. Tass - Scanpix

Maskvos CSKA (18-6) ekipa neįtikėtinai sėkmingai pradėjo rungtynes bei Eurolygoje nesunkiai pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

21
20
64%
9/14
3

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 85:61 (29:4, 19:20, 18:23, 19:14) sutriuškino savų sirgalių nušvilptus „Barcelona“ (9-15) krepšininkus.

Rusijos ekipa visus reikalus sutvarkė pirmajame kėlinyje, kurį ji pradėjo spurtu 11:0. Visą ketvirtį CSKA laimėjo net 29:4.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti žaidimą ir nebeleisti skirtumui augti, tačiau rusai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido.

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ sužaidė kelias sėkmingas atkarpas, tačiau katalonų deficitas ir toliau svyravo nuo 18 iki 25 taškų.

Paskutinėmis mačo sekundėmis CSKA įgijo rekordinę 27 taškų persvarą (85:58), kurią paskutinę sekundę sumažino Aleksandro Vezenkovo tritaškis – 61:85.

Dabartiniai Eurolygos čempionai šiame susitikime atliko 24 rezultatyvius perdavimus, o iš toli atakavo solidžiu 44 procentų taiklumu (8/18).

„Barcelona“: Aleksandras Vezenkovas 14, Tyrese‘as Rice‘as 10, Petteri Koponenas 9.

CSKA: Nando De Colo 21, Nikita Kurbanovas 12, Cory Higginsas 11 (6 atk. kam.).

2017-03-04 08:38