Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jonas Valančiūnas sužaidė nesėkmingas rungtynes, tačiau blankus jo pasirodymas nesutrukdė Toronto „Raptors“ (37-25) iškovoti pergalės.

32
34
75%
9/12
13

Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 114:106 (35:27, 27:26, 17:25, 35:28) pranoko turnyrinės lentelės kaimynus Vašingtono „Wizards“ (36-24).

Starto penkete mačą pradėjęs Valančiūnas žaidė vos 13 minučių ir spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovoti 3 kamuolius, blokuoti varžovo metimą bei 3 kartus prasižengti.

Be to, lietuvis 2 kartus suklydo, o jam esant aikštelėje „Raptors“ įmetė 19 taškų mažiau nei varžovai. Tai pats prasčiausias rezultatas nugalėtojų gretose.

Palyginimui, aikštelėje esant nuo suolo pakilusiam Pattrickui Pattersonui, Kanados komanda įmetė 24 taškais daugiau už varžovus. Svečių raktu į pergalę tapo būtent atsarginiai žaidėjai, kurie sostinės ekipos atsarginių suolą pranoko net 44:14.

Antrajame kėlinyje „Raptors“ pirmavo net 52:33, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai sugrįžo į rungtynes bei dar trečiajame ketvirtyje išlygino rezultatą 74:74.

Vis tik paskutiniajame kėlinyje situaciją kontroliavo Casey kariauna. Likus žaisti 2 minutes ji pirmavo 103:98, o tuomet paskutines šeimininkų viltis sužlugė iš toli pataikęs Normanas Powellas (106:98), kuris sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes šį sezoną pelnydamas 21 tašką.

„Kyle‘as Lowry reguliariajame sezone neberungtyniaus, todėl mums reikia, kad atakas organizuotų kiti žmonės, galintys patys susikurti metimą bei prasiveržti po krepšiu. Normanui tai daryti šiandien sekėsi nuostabiai“, – Powellą po mačo gyrė 32 taškus pelnęs DeMaras DeRozanas.

„Wizards“: Johnas Wallas 30, Bradley Bealas 27, Otto Porteris 18, Markieffas Morrisas 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 32 (13 atk. kam.), Normanas Powellas 21. Cory Josephas 15.