Nuotr.: REUTERS - Scanpix
Nuotr. REUTERS - Scanpix

Atkrintamosios varžybos tolsta nuo mažai rungtyniaujančio Mindaugo Kuzminsko bei jo atstovaujamos Niujorko „Knicks“ (25-37) komandos.

19
20
50%
3/6
83%
5/6

Jeffas Hornacekas lietuviui leido žaisti tik epizodiškai, o jo ekipa svečiuose 102:105 (35:29, 18:34, 28:16, 21:26) nusileido Filadelfijos „76ers“ (23-38).

Kuzminskas ant parketo praleido viso labo 5 minutes, per kurias prametė po dvitaškį ir tritaškį, atkovojo kamuolį bei po kartą suklydo ir pažeidė taisykles.

Pirmojoje susitikimo pusėje vyko itin permaininga kova. „Knicks“ pabėgo į priekį pirmajame kėlinyje (35:27), o „76ers“ persvėrė rezultatą ir atitrūko antrajame ketvirtyje (63:53).

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl perėmė iniciatyvą ir iki paskutiniųjų mačo akimirkų žaidė su varžovais taškas į tašką. Prasidėjus paskutinei minutei „Knicks“ pirmavo 102:101.

Likus žaisti 24 sekundes svarbų dvitaškį pataikė ir Filadelfijos klubą į priekį (103:102) išvedė iš viso 19 taškų pelnęs ir karjeros rezultatyvumo rekordą pakartojęs Justinas Andersonas.

Niujorko ekipai per likusį laiką sėkmingos atakos suregzti nepavyko – pro šalį skriejo Carmelo Anthony dvitaškis, kurio pataisyti nesugebėjo ir kamuolį atkovojęs Lance‘as Thomasas.

Šeimininkų pranašumą tuomet padidino du baudų metimus realizavęs Dario Šaričius, kuris užfiksavo dvigubą dublį surinkdamas 21 tašką ir atkovodamas 10 kamuolių.

Svečiai turėjo dar 3 sekundes išsigelbėjimui, tačiau Courtney Lee tolimas metimas skriejo pro šalį, todėl Kuzminskui ir jo bendraklubiams teko susitaikyti su nesėkme.

„76ers“: Dario Šaričius 21 (10 atk. kam.), Justinas Andersonas 19, Robertas Covingtonas 16.

„Knicks: Lance‘as Thomasas 21, Derrickas Rose‘as 20, Kristapas Porzingis ir Carmelo Anthony po 18.