Klaipėdos „Neptūnas“ vakar (09.08) namie žaidė dar vienas draugiškas rungtynes su Ukrainos Sumų „Sumichimprom“ ekipa, kurią treniruoja lietuvis Rimantas Endrijaitis. Po atkaklios kovos pergalę šventė klaipėdiečiai laimėdami rungtynes 104:100 (19:24, 28:28, 23:25, 34:23).

Klaipėdiečiai šias rumgtynes žaidė be Vaidoto Pridotko (gydosi kaklo traumą), Remigijaus Trakimo (gydosi nugaros traumą) ir susirgusio Sergejaus Karmazinskio.

Ukrainos komanda geriau pradėjo rungtynes vedama nacionalinės rinktinės žaidėjų brolių Krivičų. Po pirmojo ir antrojo kėlinuko komandas skyrė tas pats skirtumas – penkių taškų pranašumą turėjo svečiai iš Sumų. Po pertraukos jie dar labiau padidino panašumą net iki 17 taškų (77:60).

Atrodė, kad svečiai iškovos užtikrintą pergalę, tačiau taip negalvojo klaipėdiečiai. Jie per paskutines trečiojo kėlinuko minutes pelnė 10 „sausų“ taškų ir sumažino atsilikimą iki 70:77.

Šeimininkų spurtas nesibaigė ir prasidėjus lemiamam kėliniui. Jie dar pelnė 11 taškų be varžovų atsako ir jau buvo priekyje 81:77. Taip klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 21:0. Įgytą persvarą klaipėdiečiai sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

„Neptūnui“ taškus pelnė: Marius Kasiulevičius 32 tšk. (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 4/7, baudų metimai 8/10, 6 atk. kam., 3 per. kam.), Marius Runkauskas 20 (6 rez. perd.) Paulius Počiupa 14 (5 rez. perd.), Mindaugas Mockus 12 (4 rez. perd.), Evaldas Dainys 8, Giedrius Jankauskas 7, Vitalijus Stanevičius 6, Deividas Gailius 5.

„Sumichimprom“ ekipoje pasižymėjo R.Krivič 28, I.Krivič 21, A.Koženec 19.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais jau Klaipėdos miesto mero taurės varžybose, kurios vyks Klaipėdoje rugsėjo 13-16 d. Šiame turnyre dalyvaus 6 komandos iš Lietuvos, Rusijos, Ukrainos ir Latvijos.

Kol kas neblogai atrodo Neptūnas.Svarbiausia kad komanda rodo charakterį,pralaimedama tokiu skirtumu laimi.komanda turi visus šansus pakartoti ar net pagerinti pernyksčius rezultatus.