Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Sėkmingai taškus rinkęs ir rezultatyvius perdavimus skirstęs Gytis Radzevičius sužaidė naudingiausią karjeros mačą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) ir atvedė Šakių „Vytį“ į antrąją pergalę pirmenybių aštuntfinalyje.

28
45
10
100%
7/7

Virginijaus Sirvydžio vadovaujama ekipa išvykos rungtynėse 105:87 (17:29, 31:25, 30:13, 27:20) susitvarkė su Žilvino Petraičio vedama Joniškio „Delikateso“ komanda ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2:0.

Trečiosios rungtynės kovo 7-ąją bus žaidžiamos Šakiuose.

Mačą starto penkete pradėjęs Radzevičius aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 28 taškus (6/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 7/7 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, išprovokavo 6 pražangas, 1 sykį suklydo bei surinko 45 naudingumo balus.

Puikiai rungtynes pradėję „Delikateso“ krepšininkai startavo atkarpa 15:4 ir greitai susikrovė dviženklę persvarą, tačiau ją prarado antrajame kėlinyje.  Svečiai atsakė spurtu 14:5 ir prieš ilgąją pertrauką priartėjo per tris taškus – 44:47.

Galutinai iniciatyvą į savo rankas „Vytis“ paėmė trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo triuškinamai 30:13 ir susikrovė dviženklę persvarą – 78:67.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 26, Tadas Pažėra 21, Nerijus Barauskas 14, Mantas Kadzevičius 10.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 28 (10 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 20 (9 atk. kam.), Paulius Beliavičius 17, Ernestas Serkevičius 11, Augustinas Jankaitis 10 (12 atk. kam.).

2017-03-06 07:30