Po krepšiais sau lygių neturėję Vilniaus „Perlo“ krepšininkai žengė dar vieną žingsnį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio link.

12
17
11
2

Vilniečiai antrajame aštuntfinalio susitikime svečiuose 69:64 (17:15, 15:20, 16:16, 21:13) įveikė Kauno KTU pasipriešinimą ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2:0. Trečiasis mačas kovo 7-ąją vyks sostinėje.

Ketvirtojo kėlinio viduryje dvitaškį pataikęs Justinas Marcinkevičius panaikino KTU deficitą ir išlygino rezultatą – 60:60.

Tuomet abi komandos minutę negalėjo pelnyti taškų, o pirmieji taškų badą nutraukė svečiai – Yauhenas Massalskis pataikė vieną baudą, Arnas Beručka pridėjo taiklų dvitaškį ir „Perlas“ išsiveržė į priekį – 63:60.

Prasidėjus paskutinei minutei, Matas Sapiega pataikė du taškus su pražanga ir turėjo šansą vėl išlyginti rezultatą, bet baudos metimas skriejo pro šalį ir svečiai išsaugojo minimalų pranašumą – 65:64.

Iš karto po atkovoto kamuolio pražanga sustabdytas Beručka prie baudų metimų linijos neklydo, šeimininkai prametė iš toli ir paskui suklydo, o Jauniaus Davniuko pražangą dviem taškais pavertęs Deividas Sirvydis įtvirtino Vilniaus ekipos pergalę – 69:64.

„Perlas“ šiame susitikime beveik dvigubai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 53 prieš 29, iš kurių 18 buvo sugriebti puolime.

Atkakliai besiklosčiusiame mače netrūko ir aistrų – ketvirtojo kėlinio pradžioje techninės pražangomis buvo nubausti įsiaudrinę Airidas Giedraitis bei Tautvydas Pipiras.

KTU: Deividas Pogužinskas 22, Paulius Knyza 14, Airidas Giedraitis 11.

„Perlas“: Yauhenas Massalskis 15 (8 atk. kam.), Arnas Beručka 13, Karolis Giedraitis 13, Deividas Sirvydis 12 (11 atk. kam.).

2017-03-05 10:26
Sirvydis vis labiau isizaidzia manau kita sezona pilnai atsiskleis ir taps vienu is lyderiu. . Apskritai Perle tik pora zaideju like vyresniu nei 20, komanda tampa tikra dubleriu komanda :)