Nuotr.: A.Čirba
Nuotr. A.Čirba

„Šilutės“ gretose taškus pelnė 10 iš visų 11 aikštėje pasirodžiusių krepšininkų, o toks komandinis žaidimas pažymėtas antrąja klubo pergale Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) aštuntfinalyje.

7
14
10
2

Roberto Kuncaičio auklėtiniai svečiuose 85:66 (20:1, 22:27, 27:10, 16:22) sutriuškino „Mažeikių“ atstovus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja užtikrintai 2:0.

Trečiosios rungtynės kovo 7-ąją bus žaidžiamos Šilutėje.

„Šilutė“ savo persvarą pradėjo įrodinėti nuo pat mačo pradžios, kada per pirmąjį kėlinį praleido tik 7 taškus, pati pelnė 20 ir pirmavo dviženkle persvara – 20:7.

Kuncaičio kariauna triuškinamą persvarą įgijo po ilgosios pertraukos – šilutiškiai trečiąjį ketvirtį laimėjo net 27:10 ir likusios 10 minučių tebuvo formalumas – 69:44.

Užtikrintai Mažeikių salėje besijautę šilutiškiai iš dvitaškio zonos pataikė 68 procentų savo metimų (21 iš 31), kuomet aikštės šeimininkai pelnė 40 procentų dvitaškių (16 iš 40).

Taip pat „Šilutės“ komanda triuškinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 47 prieš 27.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 16, Rytis Biliartas 11 (5/12 metimai), Ernestas Bružas 10, Arūnas Mikalauskas 10.

„Šilutė“: Ulyssesas Thomasas 20 (5/12 trit.), Arvydas Eitutavičius 12, Brianas Wanamakeris 10.