Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Sezoną antroje Prancūzijos lygoje pradėjęs Modestas Kumpys sugrįžo į Latviją, kur vėl apsivilko „Jekabpils“ (13-11) komandos marškinėlius.

GM: 13

Debiutiniame šio sezono Latvijos pirmenybių mače Jekabpilio ekipa savo aikštėje 86:72 (24:22, 21:12, 22:22, 19:16) įrodė pranašumą prieš Valmieros „Valmiera/ORDO“ (15-9) žaidėjus.

Kumpys per 27 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

„Jekabpils“: Jurijus Aleksejevas 27 (14 atk. kam.), Rinaldas Sirsninas 18 (8 rez. perd.), Andrejus Šejakovas 14 (11 atk. kam.), Modestas Kumpys 11.

„Valmiera/ORDO“: Damieras Pittsas 20, Laurisas Blausas 14 (10 atk. kam.), Ervinas Jonatas 11.

Šeštąją pergalę iš eilės Latvijos lygoje pasiekė Edgaro Želionio atstovaujama „Ventspils“ (21-2) komanda, kuri svečiuose 80:77 (24:19, 10:16, 22:17, 24:25) pranoko Rygos VEF (11-3) su Arnu Labucku.

Nuo suolo pakilęs Želionis aikštėje praleido 18 minučių, pasižymėjo 8 taškais (3/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Labuckas rungtynes pradėjo starto penkete, per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 1 pražangą, 1 sykį suklydo ir surinko 1 naudingumo balų.

VEF: Abdulas Gaddy 16, Janis Blūmas 16, Marekas Mejeris 14, Martinas Mejeris 12.

„Ventspils“: Kristapas Janičenokas 13, Willie Deane'as 13, Ingusas Jovičas 11.

Komanda: Ventspilio Ventspils
Pozicija: PF, C