Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Domantas Sabonis sėkmingai grūmėsi po krepšiais ir rinkosi kamuolius, tačiau jo atstovaujama ekipa patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės ir net septintąją – kuomet žaidžia varžovų arenoje.

18
19
12
54%
7/13

Šįkart Oklahomos „Thunder“ (35-28) neatsilaikė prieš Dalaso „Mavericks“ (25-36) krepšininkus 89:104 (27:28, 23:32, 21:28, 18:16).

Pastarąjį kartą „Thunder“ svečiuose laimėjo sausio 26-ąją prieš Naujojo Orleano „Pelicans“.

Starto penkete mačą pradėjęs Sabonis per 20 minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir tris kartus prasižengė. Lietuviui būnant aikštėje varžovai pelnė 8 taškais daugiau.

Pralaimėjusių vedlys Russellas Westbrookas ir vėl buvo rezultatyviausias, tačiau šįkart nepasižymėjo geru taiklumu. Jis per 34 minutes įmetė 29 taškus (6/14 dvit., 2/10 trit., 11/13 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atkovojo 5 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjas 14 taškų surinko pirmajame kėlinyje ir 15 pridėjo trečiajame ketvirtyje, o kituose kėliniuose nepasižymėjo. Prieš tai įžaidėjas ketverias rungtynes paeiliui rinko virš 40 taškų.

Westbrookas buvo išmuštas iš vėžių ir trečiajame kėlinyje užsidirbo techninę bei nesportinę pražangas. Tuomet jo ekipa pralaimėjo atkarpą 4:21 ir leido varžovams perlaužti mačo eigą.

Trečiojo kėlinio pradžioje Oklahomos ekipa atsiliko 7 taškų skirtumu (53:60), tačiau tuomet „Mavericks“ spurtavo 21:4 ir susikrovė rekordinį 24 taškų pranašumą (81:57), kurį „Thunder“ pavyko sumažinti tik iki 13 taškų.

Rungtynes praleido „Thunder“ gynėjas Victoras Oladipo. Tai jau šeštasis mačas iš eilės, kuriame jis dėl nugaros spazmų nepasirodo aikštėje.

„Mavericks“: Sethas Curry 22, Dirkas Nowitzki 18 (12 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 17, Nerlensas Noelis 13.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 29 (8/24 metimai, 11/13 baudos), Stevenas Adamsas 19, Enesas Kanteris 16 (10 atk. kam.).