Nuotr.:

Ispanijoje dominuojanti Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ komanda apsilankė pas šalies karalių Pilypą penktajį.

Ispanijos vadovas pirmadienį klubo jubiliejaus proga savo rezidencijoje priėmė „Real“ krepšininkus, kurie vasario viduryje ketvirtą kartą iš eilės ir penktą sykį per pastaruosius šešerius metus iškovojo Karaliaus taurę.

„Labai ačiū jums už galimybę pasidalinti šia akimirka ir taure su jumis. Šis titulas, kaip visada, yra stimulas mums artėjančiams iššūkiams – Ispanijos lygai ir Eurolygai.

Šiandien mums – speciali diena, kadangi Madrido „Real“ klubas oficialiai gimė prieš 115 metų, kovo 6-ąją. Tai buvo puikūs metai mūsų futbolo ir krepšinio komandoms“, – sakė „Real“ prezidentas Florentino Perezas.

„Real“ per visą gyvavimo istoriją 33 sykius triumfavo Ispanijos pirmenybėse, įskaitant dvejus pastaruosius metus iš eilės, 27 kartus laimėjo Ispanijos taurę, 9 sykius laimėjo Eurolygą, trofėjų įskaitoje taip pat – penki Tarpkontinentinės taurės turnyro trofėjai bei po keturias Saportos taures ir Supertaures.

Madrido klubas dar po sykį yra laimėjęs Europos taurę ir Koračo taurę.