Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas sužaidė naudingas rungtynes, o jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (26-38) ekipa Orlande siautė ketvirtajame kėlinyje ir galiausiai iškovojo pergalę.

14
16
8
70%
7/10

Jeffo Hornaceko auklėtiniai svečiuose 113:105 (20:28, 31:26, 34:38, 28:13) nugalėjo Orlando „Magic“ (23-41) ir iškovojo pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės.

Kuzia aikštelėje pasireikšti šįkart gavo 16 minučių ir per jas spėjo pelnyti 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.), po kartą atkovojo, perėmė kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

Beje, šiose rungtynėse Kuzminskas pasižymėjo ir gražiu dėjimu, kuomet trečiajame kėlinyje jo nesulaikė net ir Jeffo Greeno pražanga.

Rungtynių kontrolę į savo rankas svečiai perėmė tik ketvirtajame kėlinyje, kuomet spurtavo 10:1, o po šios sėkmingos atkarpos „Knicks“ atsidūrė priekyje 95:92.

Vėliau Niujorko ekipa ir toliau tęsė sėkmingą savo atkarpą, o po Courtney Lee dvitaškio komandas jau skyrė dviženklis atotrūkis (106:96) ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Pergalingą atkarpą „Knicks“ laimėjo 23:4, o prie to svariai prisidėjo Kyle'as O'Quinnas ketvirtajame kėlinyje pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

Niujorko krepšininkai per lemiamą ketvirtį pademosntravo puikią gynybą ir varžovams leido pataikyti viso labo 17,6 proc. metimų. Per pirmas septynias ketvirčio minutes „Magic“ pataikė vienintelį metimą iš 8.

Šias rungtynes dėl kelio skausmų praleido „Knicks“ lyderis Carmelo Anthony, tačiau pasitempė atsarginiai Hornaceko auklėtiniai, kurie kartu sudėjus pelnė 50 taškų ir įnešė svarbų indėlį į pergalę.

„Knicks“: Courtney Lee 20, Lance'as Thomasas 17, Willy Hernangomezas ir Kristapas Porzingis po 14, Derrickas Rose'as 12, Kyle'as O'Qinnas 11.

„Magic“: Evanas Fournier 25, Aaronas Gordonas 17, Elfridas Paytonas 16 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Jeffas Greenas 15, Bismackas Biyombo 10 (14 atk. kam.).

Kuzminsko dėjimas:

2017-03-07 14:21
Parodė Kuzia,kad jau senai nėra tas baimės kupinas,naivus jaunuolis.NBA jam daug pasitikėjimo suteikia ir tampa vis agresyvesnis.Matos,kad visada užsivedęs žaidžia.
2017-03-07 10:29
idejo kuze visi nigos pribego gint musu europieti :d
2017-03-07 10:20
kunigas
jo turejo koki 30 sumest maziausiai :)))

--
2017-03-07 09:48
...
lopas tas kuzminskas 8 taskai pries magic pries silpnas komandas kelis taskus imeta mes ji lauk knicks kita sezona
2017-03-07 06:57
kunigas
Carmelo kaip ir nera toks svarbus,rungtynes aiskiai parodo.Atsarginiai geriau tvarkosi