Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Andre Iguodala sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo vedama Oklando „Golden State Warriors“ (52-11) svečiuose 119:111 (35:42, 26:24, 33:24, 25:21) įveikė Atlantos „Hawks“ (34-29).

24
30
73%
8/11
4

Stephenas Curry pelnė 24 taškus, tačiau krepšį atakavo tik 40 proc. taiklumu. Tuo metu kitas puolimo lyderis Klay Thompsonas pataikė tik 2 tritaškius iš 8 ir surinko 13 taškų. Visgi juos pavadavo Iguodala.

Daugiau laiko aikštėje po Kevino Duranto patirtos traumos gaunantis puolėjas per 35 minutes pelnė 24 taškus (2/2 dvit., 4/6 trit., 8/11 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius ir blokavo vieną metimą.

„Viskas sukasi ne apie vieną vyruką. Svarbiausia yra tai, kaip sužaidžia visa komanda“, – po rungtynių visų krepšininkų indėlį pabrėžė Curry.

Atlantos komandos rezultatyviausias krepšininkas Dennisas Schroderis trečiajame kėlinyje sužaidus kelias minutes atsisėdo ant suolelio ir daugiau nebežaidė. Jis prieš tai apsižodžiavo su Dwightu Howardu, o dėl to gynyboje pražiopsojo Curry, kuris smeigė tritaškį.

„Nesuprantu trenerio sprendimo, – pabrėžė gynėjas. – Galbūt aš per daug noriu kovoti. Tiesiog stengiuosi konkuruoti ir laimėti rungtynes. Bet man tai nebuvo leista padaryti.“

„Tai tik trenerio sprendimas, – sakė pats Budenholzeris. – Mes turime išmokti žaisti kartu visas 48 minutes.“

Trečiojo kėlinio viduryje „Warriors“ turėjo tik 1 taško persvarą, tačiau tuomet laimėjo atkarpą 11:1 ir jau pirmavo dviženkliu skirtumu. NBA vicečempionai tokį pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos ir šventė pergalę.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 23 (4/7 trit.), Paulas Millsapas 20 (6/6 baudos, 10 atk. kam.), Timas Hardaway 19, Kentas Bazemore’as 18, Ersanas Ilyasova 15.

„Golden State Warriors“: Andre Iguodala (4/6 trit., 8/11 baudos) ir Stephenas Curry (6/15 trit., 9 rez. perd.) po 24, Klay Thompsonas 13 (2/8 trit.), Draymondas Greenas 12 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).