Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Kawhi Leonardas padarė viską, kad San Antonijaus „Spurs“ (49-13) iškovotų pergalę rungtynėse su Hjustono „Rockets“ (44-20). Puolėjas pataikė rezultatą persvėrusį tritaškį, kitoje atakoje blokavo Jameso Hardeno metimą, ir jo vedama ekipa triumfavo 112:110 (23:39, 24:15, 34:28, 31:28).

39
45
62%
8/13
2

Leonardas pelnė 39 taškus, įskaitant 17 paskutiniame ketvirtyje. Viską vainikavo du jo epizodai per paskutines 30 mačo sekundžių.

Iš pradžių „Spurs“ lyderis smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą – 110:108. Kitoje aikštės pusėje Hardenas veržėsi po krepšiu, tačiau Leonardas blokavo jo metimą, netrukus tą patį padarė ir LaMarcusas Aldridge'as, o Leonardas baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Pamačiau, kad jis turi laisvą kelią link krepšio, ir bandžiau pasivyti. Davidas Lee puikiai padirbėjo neleisdamas jam įsibėgėti, o tai man leido pasiekti kamuolį“, – po dvikovos komentavo Leonardas.

„Tas blokas parodo, koks jis yra ypatingas, – savo auklėtinį gyrė „Spurs“ strategas Greggas Popovichius. – Tritaškius pataiko visi – Hardenas, Kawhi, Stephas Curry. Tačiau nežinau kito žaidėjo, kuris taip žaistų kitoje aikštės pusėje. Nedaug žmonių tai daro kiekvieną vakarą, kiekvienose rungtynėse.“

Leonardas šįkart ir puikiai atakavo krepšį, pataikydamas 12 metimų iš 18. Be to, jo dengiamas Hardenas paskutiniame kėlinyje tepelnė 4 taškus, pataikydamas 1 metimą iš 5.

„Spurs“ šį kartą išsikapstė iš duobės, kai jau po pirmojo kėlinio atsiliko 16 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje jie spurtavo 20:4 ir išsiveržė į priekį 73:71.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 39 (8/13 dvit., 4/5 trit., 11/11 baudos), Tony Parkeris 19, LaMarcusas Aldridge'as 15.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 39 (7/11 dvit., 6/9 trit., 12 rez. perd.), Trevoras Ariza 13, Clintas Capela ir Ericas Gordonas po 12.