Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Netikėtą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo NBA autsaiderė Bruklino „Nets“ (11-51) ekipa. Ji varžovų aikštėje 122:109 (36:34, 20:23, 32:34, 34:18) įveikė šeštoje vietoje Vakarų konferencijoje žengiančią Memfio „Grizzlies“ (36-28).

23
27
94%
16/17
3

Tai buvo tik antroji „Nets“ pergalė per pastaruosius 20 mačų. Tuo metu „Grizzlies“ pralaimėjo trečią kartą paeiliui ir penktą kartą per pastarąsias 7 rungtynes.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose „Nets“ buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau lemiamo ketvirčio metu pakilo į kovą ir persvėrė rezultatą (96:95). Įpusėjus kėliniui „Grizzlies“ turėjo 1 taško persvarą, tačiau itin prastai sužaidė mačo pabaigą.

Iš pradžių „Nets“ pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo 7 taškų pranašumą (111:104). Memfio klubui pavyko priartėti, bet tuomet Bruklino ekipa spurtavo 11:0 (122:106) ir nugalėtojas tapo aiškus.

„Mes per daug kartų rungtynėse sakėme „Mano kaltė“, „Turėjome padaryti kitaip“. To buvo per daug, ypač svarbiausiu metu“, – sakė Marcas Gasolis.

„Grizzlies“: Mike’as Conley 32 (6 rez. perd.), Marcas Gasolis 19, Chandleris Parsonsas 12, Zachas Randolphas 10 (7 atk. kam.).

„Nets“: Seanas Kilpatrickas 23 (16/17 baudos), Jeremy Linas 18, Isaiah Whiteheadas 15, Chrisas LeVertas ir Randy Foye po 14.