Europos moterų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė Maskvoje (Rusija) vykstančio keturių komandų turnyro pirmosiose rungtynėse po pratęsimo 78:80 nusileido pasaulio čempionėms Australijos krepšininkėms.

Po dviejų kėlinių lietuvės pirmavo 37:34.

Pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje dvitaškiu metimu rezultatą išlygino Jenni Screen. Per pratęsimą iniciatyva priklausė Australijos komandai.

Lietuvos rinktinei 17 taškų pelnė Lina Brazdeikytė, o Irenos Vizbarienės sąskaitoje – 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Ela Briedytė pelnė 11 taškų.

Nestipriausios sudėties Australijos komandoje pasižymėjo Emma Randall. Ji surinko 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Screen pridėjo 14 taškų.

Pirmadienį Lietuvos rinktinė susitinka su Kinijos komanda.