Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Ketvirtajame kėlinyje dominavęs Vilniaus „Perlas“ tiesiausiu keliu pateko į kitą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) etapą.

10
16
10
22%
2/9

Mindaugo Sakalausko auklėtiniai trečiose aštuntfinalio rungtynėse namuose 69:66 (23:24, 12:16, 15:21, 19:5) susitvarkė su Kauno KTU ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-0.

Ketvirtfinalyje vilniečių laukia Raseinių „Rasų“ iššūkis.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Deividas Pogužinskas pataikė dvitaškį ir KTU pirmavo užtikrintai – 61:48, tačiau ketvirtajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Svečiai per septynias minutes nepelnė nė taško, o tuo metu 14:0 „sausą“ atkarpą laimėjusi sostinės komanda panaikinto turėtą deficitą ir išsiveržė į priekį – 62:61.

Pauliui Knyzai pataikius vieną baudą, Karolis Giedraitis atsakė keturiais taškais, Arnas Beručka pridėjo du ir „Perlas“ įtvirtino savo pergalę – 68:63.

Šiame susitikime „Perlo“ krepšininkai prie baudų metimų linijos stojo net 38 kartus bei pakartojo šio sezono NKL rekordą, kurį prieš tai užfiksavo Jonavos „Sporto klubas“, „Šilutė“ bei Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 13, Arnas Beručka 13 (2/14 metimai), Lukas Kvedaravičius 12 (4/11 metimai), Domantas Pipiras 10 (10 atk. kam.).

KTU: Medas Kuprijanovas 19, Jaunius Davniukas 14 (6/13 metimai), Deividas Pogužinskas 14.