Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Bojanas Bogdanovičius buvo rezultatyviausias ir užfiksavo karjeros pataikytų baudų metimų rekordą, o jo ginama Vašingtono „Wizards“ (38-24) svečiuose 131:127 (38:25, 30:36, 26:31, 37:35) pranoko Fynikso „Suns“ (21-43) ekipą.

29
34
100%
16/16
50%
3/6

JAV sostinės komandą į pergalę vedė gynėjų trio. Neseniai po mainų į ekipą atvykęs Bogdanovičius per 29 minutes įmetė 29 taškus (2/3 dvit., 3/6 trit., 16/16 baudos) ir užfiksavo asmeninį pataikytų baudų metimų rekordą.

Bradley Bealas pelnė 27 taškus (8/15 dvit., 2/5 trit., 5/7 baudos), o Johnas Wallas surinko dvigubą dublį – įmetė 25 taškus (9/17 dvit., 7/12 baudos) ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Iš viso šie trys gynėjai kartu sudėjus pelnė 81 iš 131 komandos taškų.

„Suns“ sugebėjo panaikinti turėtą 22 taškų deficitą ir ketvirtojo kėlinio viduryje išlyginti rezultatą 110:110, tačiau mačo pabaigoje į priekį vėl šovė „Wizards“.

Iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės Bogdanovičius pataikė abu baudų metimus ir Vašingtono ekipai suteikė 8 taškų persvarą (126:118). Devinas Bookeris įmetė tritaškį, o kitoje atakoje smeigė tolimą šūvį net ir su varžovo pražanga, o jo pastangomis „Suns“ priartėjo iki 124:127. Visgi tuomet Bogdanovičius vėl neklydo nuo baudų metimų linijos, o dar vienas Bookerio tritaškis Fynikso komandos neišgelbėjo.

Iš rungtynių dar antrojo kėlinio pradžioje buvo išvarytas „Suns“ žaidėjas Jaredas Dudley. Jis nuobaudos sulaukė, kadangi galvomis susitrenkė su varžovu Jasonu Smithu. Pastarasis Dudley neapykantą užsitraukė, nes gynyboje nuskynė Tylerį Ulisą.

Iš mačo buvo išvarytas ir Brandonas Jenningsas, kuris įvykus šiam incidentui varžovui ranka parodė ginklo gestą.

Ketvirtajame kėlinyje visus nustebinti turėjo gorila apsirengusio žmogaus šuolis į aikštę. Visgi nei žaidėjai, nei teisėjai nesutriko ir mačas sustabdytas nebuvo, o žmogus greitai paliko aikštę.

„Suns“: Ericas Bledsoe 30 (8/8 baudos, 5 rez. perd.), Devinas Bookeris 25 (4/7 trit.), T.J. Warrenas (10 atk. kam.) ir Alanas Williamsas (10 atk. kam.) po 15, Leandro Barbosa 12.

„Wizards“: Bojanas Bogdanovičius 29 (16/16 baudos, 9 atk. kam.), Bradley Bealas 27, Johnas Wallas 25 (14 rez. perd.), Jasonas Smithas 17 (2/2 trit.), Ianas Mahinmi 15 (9 atk. kam.).