Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Ketvirtąją pergalę paeiliui iškovojo fantastiškai rungtyniavusio Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“ (30-33) ekipa. Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 104:93 (32:30, 23:26, 21:17, 28:20) įveikė Niujorko „Knicks“ (26-39), kuriai atstovauja lietuvis Mindaugas Kuzminskas.

32
42
4
55%
11/20

Kuzminskas šiame susitikime žaidė 4 minutes, nepelnė taškų (0/1 trit.) ir prasižengė vieną kartą. Puolėjas aikštėje pasirodė antrojo kėlinio pradžioje ir po keturių žaidimo minučių buvo pakeistas. Į aikštelę lietuvis nebesugrįžo, o jam esant ant parketo „Knicks“ šią atkarpą pralaimėjo 6 taškų skirtumu.

Trečiąjį ketvirtį „Bucks“ pradėjo pramesdami 13 iš pirmų 14 metimų, o tuo pasinaudoję svečiai įpusėjus kėliniui susikrovė 12 taškų persvarą (69:57).

Į priekį Milvokį vest pradėjo Antetokounmpo, kuris per antrąją susitikimo dalį pelnė 22 taškus. Trečiąjį kėlinį „Bucks“ užbaigė spurtu 19:4 ir įgijo 3 taškų pranašumą (76:73).

Per šį spurtą Antetokounmpo pelnė 9 taškus, o Gregas Monroe – 7.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui Matthew Dellavedova smeigė tritaškį ir šeimininkų pranašumas tapo dviženklis (93:83). Po šio epizodo „Knicks“ per likusį rungtynių laiką arčiau nei per 10 taškų prie varžovų priartėti nesugebėjo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (13 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 2 blk.), Khrisas Middletonas 18 (4/6 trit.), Gregas Monroe 17 (8 atk. kam.), Tony Snellas ir Matthew Dellavedova po 10.

„Knicks“: Derrickas Rose'as 26, Carmelo Anthony 16, Kristapas Porzingis (8 atk. kam., 3 blk.) ir Willy Hernangomezas (12 atk. kam.) po 13, Courtney Lee 12.