Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dionas Waitersas ir vėl siautėdamas vedė Majamio „Heat“ (31-34) komandą į priekį, rungtynių pabaigoje pataikė pergalingą metimą, o Floridos klubas pratęsė neįtikėtiną sezono atkarpą.

22
27
100%
9/9
10

Majamio ekipa namuose 108:101 (18:22, 36:32, 27:32, 27:17) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (28-36) krepšininkus.

„Heat“ komandai tai buvo jau 20-oji pergalė per paskutines 24 rungtynes. Itin prastai sezoną pradėję Erico Spoelstros auklėtiniai pagal pergalių skaičių jau išsilygino su ant atkrintamųjų slenksčio balansuojančiomis Detroito „Pistons“ ir Čikagos „Bulls“ ekipomis.

Iki susitikimo pabaigos likus 45 sek., komandas dar skyrė keturių taškų skirtumas – 102:98. Vis tik čia pat visas svečių iš Šarlotės viltis nubraukė Waitersas, kuris pataikė svarbų tritaškį ir paskandino „Hornets“ planus išsigelbėti.

„Taip atsitinka tiems, kurie to nori labiau“, – po rungtynių aiškino Waitersas.

„Mes privalome ir toliau stengtis tapti geresniais. Manau, kad ši komanda gali pakilti dar per du, tris ar net keturis lygius. Mums tai nėra lubos“, – apie dabartinį savo komandos žaidimą kalbėjo Spoelstra.

Tuo metu „Hornets“ prieš ketvirtą kėlinį dar turėjo penkių taškų persvarą (86:81). Šį sezoną išvykos rungtynėse Šarlotės komandai persvaras išlaikyti pavyksta retai – tik 8 kartus iš 17.

„Heat“: Dionas Waitersas 24, Goranas Dragičius 22, Luke'as Babbittas 12, Hassanas Whiteside'as (15 atk. kam.) ir Jamesas Johnsonas po 10.

„Hornets“: Kemba Walkeris 33, Nicolas Batumas 16, Marvinas Williamsas 14, Michaelas Kiddas-Gilchristas 12.