Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Be vieno savo lyderių Gyčio Masiulio žaidusi Kauno „Žalgirio-2“ ekipa Mezon-NKL aštuntfinalyje patyrė pralaimėjimą Palangoje. Tomo Masiulio auklėtiniai 53:62 (16:19, 12:22, 20:4, 5:17) nusileido vietos „Palangos“ klubui.

18
29
67%
6/9
12

Po šio mačo serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 2-2. Lemiamas mačas šeštadienį vyks Kaune. Iki šiol šioje serijoje visas rungtynes laimi namie žaidžianti komanda.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Žygimantas Šimonis pelnė 7 taškus iš eilės ir „Palangai“ suteikė rekordinę 16 taškų persvarą (36:20).

Trečiojo kėlinio pradžioje Povilo Šakinio auklėtiniai dar turėjo 15 taškų persvarą (43:28), tačiau tuomet jaunieji žalgiriečiai spurtavo 16:0 ir įgijo minimalią persvarą (44:43). Trečiąjį kėlinį jie laimėjo 20:4.

Nerezultatyviame ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes Laurynas Birutis įmetė dvitaškį ir „Žalgirį-2“ išvedė į priekį 53:51. Netrukus rezultatą išlygino Mantvydas Stašelis, o Mindaugas Reminas įmetė du dvitaškius ir Palangos komanda jau pirmavo 57:53. Lemiamu metu Stašelis dar pridėjo tritaškį (60:53), Urbonas įmetė dvitaškį ir pergalę šventė „Palanga“.

Pralaimėjusių gretose nežaidė Masiulis, kuris patyrė kojos traumą. Puolėjas šį sezoną vidutiniškai pelno po 16,5 taško.

„Palanga“: Aurimas Urbonas 18 (12 rez. perd.), Žygimantas Šimonis (6 atk. kam.) ir Mindaugas Reminas po 11, Mantvydas Stašelis 7.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 18 (8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 16 (6 atk. kam.), Kristupas Žemaitis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Martynas Arlauskas po 6.

2017-03-09 23:06