Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Fantastiškai rungtyniavęs Jusufas Nurkičius atvedė Portlando „Trail Blazers“ (28-35) į ketvirtąją pergalę paeiliui. Šį kartą Terry Stottso auklėtiniai namuose per pratęsimą 114:108 (27:17, 30:35, 19:26, 21:19, 17:11) patiesė Filadelfijos „76ers“ (23-41) ekipą. Tai buvo trečioji Filadelfijos klubo nesėkmė iš eilės.

28
44
20
8

Monstriškai rungtyniavęs bosnis šiame susitikime pelnė 28 taškus (9/18 dvit., 10/13 baud.), atkovojo 20 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus blokavo varžovų metimus bei surinko 44 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje Portlando krepšininkų persvara buvo pasiekusi 12 taškų ribą, o po dvejų kėlinių jų pranašumas siekė 5 taškus (57:52). Tačiau visų akys buvo nukreiptos į Nurkičių, kuris iki pertraukos buvo spėjęs surinkti 13 taškų, atkovoti 7 kamuolius bei atlikti 5 perdavimus.

Likus minutei iki susitikimo pabaigos Dario Šaričius pataikė abi baudas ir išvedė „76ers“ į priekį (95:94). Nurkičius pataikė vieną baudą ir išlygino rezultatą (95:95).

Kitoje atakoje Robertas Covingtonas prasižengė prieš metantį C.J. McCollumą, kuris realizavęs abu baudų metimus išvedė šeimininkus į priekį (97:95).

Visgi tas pats Covingtonas ištaisė savo klaidą ir paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę išlygino rungtynių rezultatą (97:97) bei perkėlė mačą į pratęsimą.

Pratęsimo metu Nurkičiaus metimas suteikė šeimininkams trijų taškų pranašumą (102:99), tačiau į tai Covingtonas atsakė taikliu tritaškiu (102:102).

Likus kiek mažiau nei dvejoms minutėms iki susitikimo pabaigos Damianas Lillardas pataikė baudų metimus, o vėliau pridėjo dvitaškį (108:104).

Allenas Crabbe'as likus 20 sek. iki pratęsimo pabaigos pataikė dvitaškį ir išsprendė rungtynių baigtį.

„Trail Blazers“: Jusufas Nurkičius 28 (20 atk. kam., 8 rez. perd., 2 per. kam., 6 blk.), Damianas Lillardas 24 (0/6 trit., 12/12 baud.), C.J. McCollumas 23, Allenas Crabbe'as 18.

„76ers“: Dario Šaričius 28 (7/9 dvit., 4/7 trit., 9 atk. kam.), Robertas Covingtonas 24 (13 atk. kam.), Jahlilas Okaforas 16 (8 atk. kam.), Geraldas Hendersonas 14.

2017-03-10 12:26
Donce3000LMbackNurkicius tiesiog zydet pradejo, aisku negerai mavsams nes jei blazeriai islaikys panasu zaidima ir lillardas prades zaist tai gali nuplauk PO nors mavs tikiu kad dar geriausia zaidima slepia butent sezono pabaigai ir jei ne tragiskas startas butu realu pakovot ir del 4-5 vietu konferencijoj--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt