49
13
92%
12/13

Marijampolės „Sūduva“ (22-2) reguliarųjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną baigė pergale, kuomet svečiuose 78:77 (23:23, 14:19, 22:15, 19:20) paskutinėmis sekundėmis palaužė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (14-10).

Po ilgosios pertraukos garliaviškės toliau pirmavo (50:41), bet įpusėjus kėliniui viešnios ėmė artėti – 46:52. Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos, rezultatas tapo lygus – 53:53. Nors „Sūduva“ po ilgos pertraukos rezultatą buvo persvėrusi (57:55), bet Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir vėl atstatė lygybė – 57:57. Prieš lemiamą ketvirtį priekyje buvo marijampolietės – 59:57.

Lemiamame ketvirtyje Marijampolės klubas spurtavo 11:5 ir pabėgo į priekį – 70:62. Tačiau „Hoptrans-Sirenos“ atsakė atkarpa 5:0 ir sumažino deficitą iki 3 taškų – 67:70. Aikštelėje ir toliau virė atkakli kova, o likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes, šeimininkės rezultatą persvėrė – 73:72. Likus žaisti 14 sekundžių, taško persvara priklausė garliaviškėms (77:76), tačiau dvitaškį pelnė Ieva Šimkutė ir išplėšė pergalę „Sūduvai“ – 78:77.

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 20, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, Rasa Knyzaitė 10.

„Sūduva“: Laura Svarytė 31 (13 atk. kam.), Ieva Šimkutė 19 (11 atk. kam.), Arina Bilotserkivska 11.

Rimvydo Samulėno ir Ievos Šimkutės komentarai:

2017-03-11 18:29
Audronija
Netraukia sirenu? Mwluojat. Lygos vadove su savo nelegaliu vyru pastoviai uzturbina teisejys :))) kitoms komandoms belieka kovot ne tik del pergales.. uzuojauta lmkl