Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Bradley Bealas 21 iš 38 savo taškų surinko ketvirtojo kėlinio ir pratęsimo metu, o jo ginama Vašingtono „Wizards“ (40-24) varžovų aikštėje po 53 minučių kovos 130:122 (28:32, 28:36, 26:29, 34:19, 14:6) palaužė Sakramento „Kings“ (25-40).

38
40
10
100%
7/7

Tai buvo ketvirtoji „Wizards“ pergalė iš eilės. Tuo metu „Kings“ suklupo septintąjį kartą paeiliui.

Po šios pergalės JAV sostinės komanda pakilo į antrąją vietą Rytų konferencijoje. Trečiąją vietą užima viena pergale daugiau turinti Bostono „Celtics“, tačiau ji patyrė ir viena nesėkme daugiau.

Ketvirtajame kėlinyje Vašingtono komanda panaikino 15 taškų deficitą, o prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei rezultatas buvo lygus. Tuomet dvitaškiais apsikeitė Bealas ir Willie Cauley-Steinas.

Likus 19 sekundžių „Wizards“ į priekį išvedė Johnas Wallas, tačiau jau po 4 sekundžių „Kings“ gelbėtojas Cauley-Steinas išlygino rezultatą. Dar vienas Wallo metimas paskutinėmis sekundėmis skriejo pro šalį ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą.

Sužaidus pusę pratęsimo laiko „Kings“ pirmavo 122:121, tačiau daugiau taškų pelnyti nesugebėjo. Bealas smeigė tritaškį, Markieffas Morrisas pridėjo dvitaškį, vėliau šie žaidėjai pataikė po dvi baudas ir „Wizards“ triumfavo 130:122.

Nugalėtojų komandoje galingai žaidė Bealas. Jis per 43 minutes pelnė 38 taškus (8/15 dvit., 5/9 trit., 7/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų.

„Kings“: Willie Cauley-Steinas 20 (13 atk. kam.), Buddy Hieldas ir Arronas Afflalo po 18, Darrenas Collisonas 14 (10 rez. perd.), Benas McLemore’as 11.

„Wizards“: Bradley Bealas 38 (8/15 dvit., 5/9 trit., 7/7 baudos, 10 atk. kam.), Johnas Wallas 25 (12 rez. perd.), Otto Porteris 18, Bojanas Bogdanovičius 17, Markieffas Morrisas 10.

Bradley Bealo žaidimo epizodai:

2017-03-11 14:22
wizards mldc kaip ir tikejausi is ju, pradzia sezo buvo labai liudna net po man atrodo nebuvo bet dbr chebra isilose ir waro neziuri atgal, treneris geras.
2017-03-11 13:20
Dar taip nesenai Kings buvo atkrintamųjų zonoje,bet dabar jau nesišviečia jiem PO.Cousinso išmainymas stipriai pakenkė komandai.Divacas "genialiai" viską suvarkė.
2017-03-11 12:36
Su tokiu zaidimu wizards gali drasiai nueiti ir iki rytu konferencijos finalu, o ten pasistenge ir nuimti cavaliers nes namuose labai galingai atrodo.
2017-03-11 11:23
Bet kai žaidžia Wizards, žingsnelis po žingsnelio patyliukais užsiropštė iki rytų konferencijos viršų. Šaunuoliai