Nuotr.: basketballcl.com
Nuotr. basketballcl.com

Turkijos pirmenybėse šeštadienį galingus pasirodymus surengė du krepšininkai iš Lietuvos, tačiau jų komandos patyrė pralaimėjimus.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Šarūno Vasiliausko atstovaujama Ušako „Sportif“ (6-15) komanda svečiuose 100:109 neprilygo Giresuno „Yesilgiresun“ (9-12).

Vasiliauskas per 32 minutes surinko 24 taškus (1/2 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Gedimino Oreliko atstovaujama Bandirmos „Banvit“ (15-6) svečiuose 83:88 turėjo pripažinti Bursos „Tofas“ (10-11) pranašumą.

Orelikas žaidė net 37 minutes bei pelnė 23 taškus (3/3 dvitaškiai, 5/12 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.