Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Šeštadienio vakarą sėkmingus individualius pasirodymus surengė visi keturi Latvijoje rungtyniaujantys krepšininkai iš Lietuvos.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Tiesa, pergalę šventė tik Edgaras Želionis, kurio atstovaujama „Ventspils“ (23-2) ekipa svečiuose per pratęsimą 100:91 nugalėjo dviejų lietuvių atstovaujamą Rygos „Barons“ (12-11).

Pratęsimą šiame mače išplėšė Tauras Jogėla, kuris ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 sekundes pataikė rezultatą 86:86 išlyginusį dvitaškį.

Želionis per 23 minutes surinko 16 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jogėla per 24 minutes įmetė 13 taškų (5/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Trečiasis mačo lietuvis Denisas Krestininas buvo pats rezultatyviausias. Jis pelnė 17 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/3 tritatškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse Modesto Kumpio vedama „Jekabpils“ (13-12) komanda 84:94 nusileido „Ogre“ (10-15) krepšininkams.

Kumpys per 29 minutes pelnė 14 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/9 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

MIN: 21.69
PTS: 11.58 (53.52%)